Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Obama grał w golfa w czasie pogrzebu prezydenta Kaczyńskiego

Utworzony przez lotnik, 19 kwietnia 2010 r. o 21:46
lewus napisał:
a gadał że modlitwą jest z Polakami, haha panie obama w d**ie Cie mamy !
kiedy wy wreszcie zrozumiecie polaczki że to on ma nas w dup.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaz napisał:
nigdzie nie mogę się doczytać czy były delegacje ze Słowacji i Węgier. Zaden artykuł ich nie wymienił, a ja nie zauważyłam w czasie transmisji.
http://www.prezident.sk/?spravy-tlacoveho-...p;news_id=11176
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie, miał siedzieć i płakać.... nie przyjechał i tyle - i po co te komentarze mediów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adam napisał:
kiedy wy wreszcie zrozumiecie polaczki że to on ma nas w dup.....
Brawo panie Adamie! ŚWIĘTA PRAWDA, choć do niektórych niestety nie dociera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAŁPY POTRZEBUJĄ DUŻO RUCHU ABY ZMĘCZONE SPOKOJNIE MOGŁY ZASNĄĆ NA DRZEWIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaz napisał:
nigdzie nie mogę się doczytać czy były delegacje ze Słowacji i Węgier. Zaden artykuł ich nie wymienił, a ja nie zauważyłam w czasie transmisji.
Wielokrotnie te delegacje wymieniano jako te które przybyły czyli Czech Słowacji Węgier Rumuni piszę o południowej części europy -nie przybyli z Bułgarii Grecji Cypru Włoch pomijam Hiszpanię z której też nikt nie przybył natomiast przybyła nie zapowiadana delegacja Maroka co było dla wielu zaskoczeniem i właśnie dlatego ukłony dla władz Maroka ! oraz dla wszystkich tych którzy przybyli !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mógł choć Rona Asmusa przysłać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...